Náš štvrtý týždeň

Ministerstvo (ne)odpovedalo

Pošta nám doručila rozhodnutie Ministerstva vnútra Slovenskej republiky o našej žiadosti o informácie: Rozhodnutie ministerstva vnútra

Výzva „Nechceme Procházku za sudcu“

Juan Carlos González, vedúci tlačového oddelenia európskeho súdneho dvora nás 10.10.2016 informoval, že predsedovia všeobecného súdu a súdneho dvora EU nemajú dosah na voľbu nových sudcov. Z tohoto dôvodu sme ich odstránili zo zoznamu príjemcov. Oslovenie sme zmenili tak, aby e-mail adresoval členov výboru, ktorý má vyjadriť svoje stanovisko ku spôsobilosti Radoslava Procházku na post sudcu európskeho súdu. Túto výzvu dnes uzatvárame s počtom 172 odoslaných e-mailov. Ešte vás chceme poprosiť: ak viete zistiť dátum prejednávania kandidáta Procházku na EU súde, napíšte nám.

Zverejňovanie vratiek DPH

Zatiaľ našu hlavnú výzvu poslalo 250 občanov. Je to veľmi málo vzhľadom na neuveriteľných 148 zdieľaní príspevku na Facebooku. Veľmi by nám pomohlo, keby ste nám napísali, prečo ste sa do výzvy nezapojili. Pokúsime sa odstrániť prekážky, ktoré vám v tom bránili. 

Podporili a zdieľali nás aj politicky aktívny ľudia, ako napr. Jarka Lukačovičová, Jozef Rajtar a Veronika Remišová, alebo facebookové stránky ako „Výsmech voličom“. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za podporu.

Na našu výzvu bohužiaľ neodpovedal nikto okrem Martiny Šimkovičovej. Zverejňujeme preto jej odpoveď v plnom znení spolu s našim komentárom. Odpoveď Martiny Šimkovičovej

Ďalšia výzva

Novú výzvu pripravíme a zverejníme ešte dnes večer (v pondelok). Z dôvodu časovej zaneprázdnenosti sme ju nestihli zverejniť tradične v nedeľu.

Ešte raz vám všetkým ďakujeme za podporu.

Zdieľaj tento obsah

 

Počet príspevkov v diskusii:

 

Diskusia

 

Informačné e-maily

Vyberte si témy, na ktorých odber sa chcete prihlásiť alebo odhlásiť: