Nechceme Procházku za sudcu

Ako vedľajšiu aktivitu ste si odhlasovali túto občiansku výzvu: výzva na Facebooku

TÁTO VÝZVA JE UŽ UKONČENÁ

Do tejto výzvy sa od 5.10.2016 do 17.10.2016 zapojilo 174 ľudí a poslali osobne e-mail do Luxemburgu.

Preto sme pripravili spoločný e-mail, ktorý adresujeme predsedovi Všeobecného súdu Európskej únie a v kópii mailu sú ďalší ôsmi sudcovia. Adresátov sme prebrali z výzvy Richarda Sulika, ktorý poslal podobný list zdroj.

Bohužial, z týchto e-mailových adries sa nám vrátilo chybové hlásenie, preto sme ich vyradili z adresátov:

Pani Pauliine Koskelo, prezidentka najvyššieho súdu vo Fínsku a sudkyňa Európske súdu pre ľudské práva, nám 6.10.2016 o 9:24 napísala "Stop sending me emails: Good morning, I must ask you to please stop inundating me with your campaign of repetitious emails." Preto sme jej adresu pauliine.koskelo@echr.coe.int tiež vyradili zo zoznamu adresátov.

Juan Carlos González, vedúci tlačového oddelenia európskeho súdneho dvora nás dnes 10.10.2016 informoval, že prezidenti všeobecného súdu a súdneho dvora EU nemajú dosah na voľbu nových sudcov. Z tohoto dôvodu sme ich odstránili zo zoznamu príjemcov. Oslovenie sme zmenili tak, aby e-mail adresoval členov výboru, ktorý má dať stanovisko ku spôsobilosti Radoslava Procházku na post sudcu európskeho súdu.

Mail posielame v anglickej aj slovenskej verzii súčasne. V oboch verziách môžete doplniť svoje meno namiesto (...).

Upozornenie: ak vám niečo na obsahu nevyhovuje, správu si môžete, samozrejme, pozmeniť. Je ale veľmi dôležité, aby správa neobsahovala vulgarizmy, alebo nebola akýmkoľvek iným spôsobom agresívna. V opačnom prípade sa od obsahu dištancujeme. Prečítajte si náš etický kódex!

Prekopírujte si obsah e-mailu do svojho e-mailoveho klienta, alebo keď práve prezeráte túto stránku v mobile, prípadne používate nejaký lokálny e-mailový program, stačí kliknúť na tlačítko nižšie. Aby sme mali prehľad koľko e-mailov sme všetci spolu poslali, pošlite prosím kópiu na adresu copy@vjednotejesila.sk. Vašu e-mailovú adresu nezverejníme. Prosím, nemeňte predmet správy. Adresát bude vedieť o akú akciu ide a my budeme vedieť ľahšie spočítať odoslané e-maily. 

TÁTO VÝZVA JE UŽ UKONČENÁ

Do tejto výzvy sa od 5.10.2016 do 17.10.2016 zapojilo 174 ľudí a poslali osobne e-mail do Luxemburgu.

V prípade akýchkoľvek vašich postrehov, nápadov alebo výhrad nás môžete kontaktovať na info@vjednotejesila.sk. Ďakujeme!

Zdieľaj tento obsah

 

Počet príspevkov v diskusii:

 

Diskusia

 

Informačné e-maily

Vyberte si témy, na ktorých odber sa chcete prihlásiť alebo odhlásiť: