Vedľajšie aktivity

Vedľajšie aktivity

Okrem hlavnej aktivity - posielanie e-mailov, sme otvorení aj iným možnostiam. Máte dobrý nápad? Napíšte nám. Môžme ho tu zverejniť a ľudia budú môcť za neho hlasovať. Alebo ak to bude len individuálna akcia, môžu ho podporiť hneď.

Môžme organizovať aj menšie akcie a protesty. Môžme napríklad priniesť staré hardisky pred prokuratúru. Postavme z nich múr! Nech si vyberú. Aby mali miesto na jeden súbor PDF. Prečo prokuratúra nezverejňuje zápisnicu

Poďme si aj my z nich urobiť srandu, keď sa oni nám doslova vysmievajú.

Pravidelné mítingy

Mohli by sme napríklad každý mesiac po celom Slovensku organizovať mítingy. Spoluorganizovať môže ktokoľvek kto bude chcieť a kde len bude chcieť. Na každej dedine, v krčme. Prenesme túto aktivitu aj do offline sveta. Nech sa angažuje každý. Budeme zdielať postup čo a ako, žiadosť na miestny úrad, know how ohľadne vybavenia, obsah protestov. Môžme si povedať čo sa za uplynulý mesiac stalo a čo sa chystáme spraviť nasledujúci mesiac. Takýmto spôsobom sa môžme všetci stretnúť aj osobne a spoločne posilovať tímového ducha.

Šírenie myšlienky

Pomôžte nám spropagovať túto myšlienku. Ak sa vám páči a poznáte ľudí, ktorým by sa páčila tiež, dajte im vedieť. Sharujte, lajkujte, rozprávajte sa o tom.

Ale prosím, nepresviedčajte nasilu. To môže byť len na škodu veci. Toto je slobodná iniciatíva. Hľadáme takých, ktorí hľadajú nás.

Pomôžte nám

Možno si dobrý grafik, alebo právnik, možno marketér, novinár, máš skúsenosti s organizovaním akcií, máš zvukovú aparatúru, vieš vytlačiť tričká, letáky, čokoľvek.

Pomôcť môže každý. Každý jeden človek je dôležitý, každý sa môže zapojiť. Napíšte nám na info@vjednotejesila.sk

Zdieľaj tento obsah

 

Počet príspevkov v diskusii:

 

Diskusia

 

Čo spolu urobíme?

Máte nápad, čo môžme spolu ešte robiť? Čo pomôže vyšetreniu kauzy Bašternák? Je to legálne? Tak sem s ním:

opíšte čo by ľudia mohli spoločne robiť
nepovinné - aby sme vás mohli kontaktovať
CAPTCHA
Si skutočný človek, alebo robot?